Červenec 2011

Choca :)

31. července 2011 v 15:59 | Pauline |  Tužka+papír
Ahojky :)
Dneska jsem si řekla, že opět něco nakreslím. Doufám, že poznáte, co je to za zvířátko :D ;). Minulý obrázek patřil Hilary Duff ,nikdo to neuhodl a naprosto to chápu, protože k rozpoznání to nebylo.
Tentokrát jsem kreslila mojí kočičku Chocu (Čoku) , ale je to ještě zatím koťátko, tak proto není na obrázku zrovna největší.
Obrázek mi trval cca 1 hodinku. Budu vděčná za jakýkoli komentář a jakoukoli kritiku (ať už dobrou, či špatnou). Snad se Vám bude líbit :) ! (Celý článek)

Téma týdne→REKLAMA

30. července 2011 v 17:26 | Pauline |  Téma týdne zní..
,,Podívejte se na svého muže a na mě." , ,,Dneska všechno už se DÁ,DÁ,DÁ,DÁ." - myslím, že tyto reklamy u nás v ČR zná snad každý.
Obklopují nás různé druhy reklam, ať už to jsou reklamy v televizi, v časopisech, na bilboardu, a nebo všem blogařům známé ,,reklamky" na blogu. Ani mě tyto blogařské reklamy nejsou příjemné, ale neříkám, že jsem to nikdy neudělala.
Poté tu jsou reklamy na silnicích. Zrovna nedávno jsem četla, že v Česko má na dálnicích tolik reklam, že i kvůli tomu se stávají různé nehody a bouračky.
A pak tu je reklama v televizi. Nějaké reklamy jsou ovedené, některé ne. V nějaké, ne moc dávné době se hodnotily reklamy, jak nejlepší, tak i nejhorší. Možná se budete divit, ale s nejhorším umstěním se musela spokojit reklama ,,Bóbika" (všem jistě velmi známá a pro všechny laiky velmi oblíbená). Proč? Když jakási porota udělala anketu, na jaký výrobek, či věc ta jistá reklama byla, nevědělo to 98 % . Nějaké reklamy však můžeme považovat za velmi povedené, např. Reklama na Kofolu: ,, A bude mít ty velký, zahnutý zuby nahóju?" . Bezvadná reklama! :) V poslední době se mi i dost začínají líbit reklamy od Vodafonu. Třeba ta s těma ,,keckama" :D ;) .

A schválně, vy víte na co byla reklama ,,Bóbika"? :)

Pauline ♥

P.S.: V jedné reklamě jsem také hrála :)

Český krok

29. července 2011 v 20:51 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Čáute!
Nyní vám píšu z hotelového pokoje, kde sedím ztahaná a unavená po tom týdnu, kdy jsem se ani nezastavila. Díky bohu, že jsem se ,,jenom" polozabila (ještě že nezabila), a že jsem to jakž,takž zvládla! :D ;) Když jsem totiž šla přes tribuny narazila jsem do jedné takové vystouplé sedačky, no a teď mám na stehně jelito jako blázen.Teď už možná někomu docvaklo, že ten vyvolený sport, který miluji je KRASOBRUSLENÍ! A právě o tom je dnešní nadpis.
Český krok. Krok, který vymyslela česká trenérka krasobruslení, paní Eva Horklová.,,Kdo neumí český krok, jako by nebyl." Tento citát už pěknou dobu koluje po celé ČR a je vymyšlen právě paní Horklovou :D . Já jsem se onen český krok začala učit až tady na soustředění. Né, ,,vůbec" není těžkej. Nebyla bych to já, kdybych u tohoto kroku nespadla. K tomuto prvku se též hodí věta, ,,Proč dělat věci jednoduše, když to jde složitě." Ano, to je uplně přesné motto paní Horklové. :D
A co vy? Jaký máte styk s bruslením, či s krasobruslením?

Pauline:-*

Ostravaci maji kratke zobaky

25. července 2011 v 13:52 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
ČAUTE!
Takže nejdříve k tomu nadpisu.
Jsem na soustředění 5 km od Ostravy, tak proto. Pomalu zase začinám chytat tu jejich ,,ostravačtinu" a moravštinu :D . Motá se mi to všechno dohromady!!
No, ale k soustředku. Jsem tu sice první den, ale hotová jsem dost-hlavně z gymnastiky, na kterou máme paní trenérku , která ,,vůůůbec" nekřičí ;) . Nohy bolí, všechno bolí, ale pro něco víc, musím taky něco udělat :)
Jo a ještě něco . Z pokoja sa nam ztratil cikoč, tak jsme šli na recepcu pro novy .
Schválně, kdo rozluští tuhle větu! :) (Dávam vám sem Rudu :D )

Čááute, Pauline :))

Kdo to je?

23. července 2011 v 10:40 | Pauline |  Tužka+papír
No, tak vás zdravím, AHOJ a rovnou sem přídávám obrázek,který jsem vlastnoručně kreslila! :D
Už tolikrát jsem se snažila nakreslit něcí obličej, a až včera z toho vyšlo něco jakž,takž kloudného.
Nad tímto výkresem (když se to sečte) jsem strávila tak cca 3 hodiny a kreslila jsem to grafitovou tužkou.
Schválně jestli uhádnete kdo to je (asi to půjde tíž poznat, ale doufám, že to snad tak hrozný neni)? :) Jméno téhle herečky a zpěvačky pište do komentů ;)
(CČ)

Nemoc a sny :O

22. července 2011 v 10:03 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahojky!
No, začnu tím, že tenhle článek není pro slabé žaludky. Začlo to v neděli, kdy brácha zvracel a postupně to od něj chytila mamka, taťka a následovně i můj druhý brácha. Já, jakožto imunní člověk, jsem neonemocněla (teda alespoň jsem v to doufala).
No jistě, včera ráno jsem se probudila s bolestmi břicha, až jsem se z toho svíjela. Bylo to samozřejmě kvuli tomu, že jsem potřebovala zvracet, a tak jsem letěla do koupelny. Věděla jsem, že by se mi ulevilo, ale zkrátka to nešlo.
Celý den jsem tedy ležela v posteli a doplňovala se CocaColou, černým čajem a Imodiem. Nezabralo nic. Když jsem vyšla večer v 18 hodin z postele, myslela jsem si, že omdlím, takhle špatně mi teda dlouho nebylo. Dovolím si říct, že nad záchodem jsem stála aspoň tak hodinu a půl, ale nic. Řekla jsem všem dobrou noc a s nevolnostmi šla spát.
Aby toho nebylo málo zdál se mi fakt ,,super" sen: Byla jsem na procházce a tam byla pán a paní s kočárkem a vypadali doost nebezpečně, proto jsem to kolem nich vzala oklikou. No a on za mnou rozeběhl s nožem a jak to ve snech bývá, mě nešlo utíkat. Zachránil mě kolem jedoucí cyklista a banda jakýchsi agentů.
No na tenhle sen jen tak nezapomenu..áá!! Zdál se vám někdy taky nějaký sen na který si budete sakra dlouho pamatovat? Jestli ano, NAPIŠTE! :)

Pauline :-*


Facebook a mladí (spíš malí)

20. července 2011 v 10:23 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Hola hej, zdravím! :)
V minulých dnech jsem se rozhodovala, zda to sem mám napsat, či ne.
Jednoho dne mi přišla žádost o přátelství.Stálo tam jméno, které je mi velice známé, je z naší rodiny a má ho brácha i taťka (mají uplně stejné jméno).Já jsem si samozřejmě naivně myslela, že ten Facebook patří taťkovi a klikla jsem na všem známé tlačítko ,,Potvrdit" ,,Tyjo, ten taťka je hustej, konečně si založil Face!" pomyslela jsem si, jenomže jsem se zmýlila. Opak byl však pravdou. Mělo mi to docvaknout hned, když jako profilovku měl znak svého oblíbeného fotbalového klubu. A jelikož taťka do fotbalu zrovna moc zapálený není (zvlášť do tamtoho klubu na profilovce), bylo jasno-můj vypečený bráška, který půjde do 2.třídy si založil Facebook. Jo, jasně já vím, Facebook je absolutním fenoménem dnešní doby, ale musí ho mít i takhle málé děti?
Ach jo, co nadělám. A co vy Facebook, stalo se vám něco podobného?

Pauline :-*

P.S.: To máme ale hezký ,,červencový" počasíčko, že? :D

Téma týdne→ZAČÁTEK

19. července 2011 v 16:15 | Pauline |  Téma týdne zní..
Jak se vlastně dá definovat slovo ZAČÁTEK? Jistě už všichni známe přísloví ,,Každý konec je začátek něčeho nového" .. já s tím samozřejmě souhlasím. Začít může v podstatě cokoliv. Škola, život,kamarádství a třeba i prázdniny. Já zůstanu u života.
Všecno je úžasný koloběh. Začne to tím, že začneme objevovat svět kolem sebe poté, co se narodíme mamince. Začneme chodit do školky a do školy a poznáme spoustu nových lidí a věcí kolem nás. V pozdějším věku, tedy v pubertě končíme s hraním si s panenkami a začínáme si více všímat sebe, svého já. Začínají samozřejmě nepříjemné hádky a neshody s rodiči a také první lásky.
Pak přichází práce na celý život a ... partneři a děti.
Děti zároveň začínají a ukončují jakýsi ,,koloběh" lidského života. V našem životě stále něco začínáme a objevujeme a nikdy nevíme co začne, a kdy skončí.

Pauline♥

Zase doma.. :)

16. července 2011 v 19:56 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Čau,čáu!
Takže jsem doma po namáhavém týdnu na kolech , kupodivu živá a zdravá :D
Tentokrát se mi žádné přepadnutí přes kolo nestalo, ale když přišel čas na pěší procházku na jakousi skálu, zakopla jsem a holení jsem narazila o ostrý šutr, bolest jako blázen, fakt že jo! No samozřejmě bych to nebyla já kdybych si ještě nějaké to zakopnutí, či uklouznutí neodpustila. Po pěti minutách mého nárazu jsem uklouzla na nakloněném, placatém kamenu a řeknu vám , že vypadat vtipně to asi muselo. V tu chvíli jsem si nemohla odpustit brek, připadala jsem si děsně trapně a byla jsem všem pro smích, po chvilce i sama sobě.
Jinak dovolenou jsem si užila na 100% ! :) Šumava je fakt krásná. Nejvíc mě fascinovaly chatičky rozsypané po horách a krávy kam se podíváš ( zvířata) .

Mějte se tu hezky, Pauline♥

Zpátky do dětských let

13. července 2011 v 21:27 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Čaute! :)
I když vás neznám, posílám vám hezký pozdrav od Lipna! :) právě před chvílí se tu přrhnal fákt velkej vichr, ale přežili jsme to..;) .
Ale zpátky k tomu nadpisu ,,zpátky do dětských let" . No , je mi 13 , ale v Českém Krumlově jsem měla nutkání si něco koupit. nic jinýho okolo mě nebylo, jenom hračkářství. Šla jsem tam, ale kupovat si PetShopáky? :D to už néé.. s kámoškou jsme tam narazily na omalovánky..no byla jsem jako v ráji , koupila jsem si omalovánky Na vlásku :D
Ale náhodou mě to docela bavilo :)) někdy je fajn si připomenout co bylo dřív.
A co vy? Taky jste si někdy nedávno připoměli co bylo dřív?

Pauline:)