Září 2011

Nové dilema-Norský svetr

27. září 2011 v 18:52 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Hei!

Dneska jsem Vás pozdravila norsky. Už jsem se vůbec zmínila, že miluju Skandinávii? Ne? Tak teď Vám to tedy vzkazuji :D. Už pár dní totiž řeším jeden problém-nemám norský svetr! :D(Obrázek máte nahoře v článku)
No, neni krásnej? Já jsem se asi zamilovala. Rozhodně, Ježíšku, už víš co máš schánět, ano? O:) :D Jé jak já tyhle skandinávské státy miluju♥! (v CČ uvidíti jak moc jsem na těchto státech závislá :D)

Jinak jsem dneska byla na atletických závodech a stala se jedna opravdu skvělá věc. :D byla jsem jako náhradnice a jedna holka najednou odmítla běžet osmistovku, nechápala jsem proč. A naše paní učitelka vymyslela opravdu fikanou věc :D. jelikož já jsem v listině nebyla napsaná a my nakonci, po doběhnutí jsme museli nahlásit jména, tak to nešlo udělat jinak, než že jsem se musela po doběhu nahlásit kamarádčiným příjmením :D.
Celou dobu jsem na to příjmení myslela, abych to nepopletla a nakonec se mi podařilo to, co jsem nečekala. Já jsem byla !první! a podařilo se mi říct to moje falešné příjmení :DD. No prostě den, který se podaří jednou za čas! :D

Odkdy psi sedí na místě řidiče?

23. září 2011 v 15:36 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahooj! :)


Mě to prostě nedá, se s Vámi o tom nepodělit...:DD !čtěte dál ;)!

Šmoulové z Bruselu

20. září 2011 v 15:20 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoj! Hello! Salut! Ola! Tchüs!
Ehm.. jakým jazykem vás mám ještě pozdravit? :D

Dneska je Den evropských jazyků a naše škola se rozhodla ho tradičně uspořádat, jako každý rok. Tentokrát bylo téma tohoto dne ,,Hlavní město země EU" .

Rokytnice n. Jizerou aneb k(e)rkonošsky víkend

18. září 2011 v 20:00 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Čauky!

Tento hezký a zároveň deštivý víkend jsem strávila v Rokytnici nad Jizerou na chatě, kde pomalu neteče ani voda :D je prostě stará, ale moc útulná a já ji mam strašně ráda! Ale už dost o mém rozplývání se na ♥chatičkou♥. :D

Tenhle víkend utekl jako voda a to z jednoho prostého důvodu. Jela tam naše půlka krasobruslařské party, ovšem dětí jelo minimlně.. jenom já a moje kámoška Za to rodíčů tam bylo požehnaně a večer se nebáli to rozjet. Určitě to znáte :D ,,My budeme mít teď školní sraz, po několika letech.." hahaha, strašná sranda to byla. Smáli se uplným kravinám, ale zásluhu měl tentokrát paní Whisky a pan Víno. :D Člověk jenom čekal, kdy vylezou z chaty a začnou zpívat: ,,Prší, prší, jen se leje.." :D Navštívili jsme Dvoračky a mohylu Hanče a Vrbaty. :)

My jsme to s kámoškou jsme to ale taky docela slušně rozjeli cestou na Dvoračky, Vrbatovku a zpátky. Tentokrát za to mohla naše fantazie, které se meze fakt nekladly: Myslely jsme si, že je kámen přenášedlo (no jo no, to víte, milovnice Harryho se nezapřou) , natáčeli jsme reklamy na Hanáckou kyselku, natáčely jsme jak jsme na konci světa.. :D když to nezažijete, tak nevíte prostě :D

Tenhle víkend byl prostě skvělej!♥

Pauline

No není ten obrázek nádherný? :D

P.S.: Neznáte náhodou někoho, kdo umí k(e)rkonošskym nářečím, nebo se o to nějakým způsobem zajímáte (či jaké se vám nejvíce líbí)? Jsem těma nářečíma přímo posedlá! :D Budu vděčná když písnete do komentů ;) !

Téma týdne→SOUROZENCI

11. září 2011 v 16:50 | Pauline |  Téma týdne zní..
Občas nás štvou, občas nám pomůžou a my pomůžeme jim. Někdy nám příjde, že Vy jste ten utlačovaný a ten druhý upřednostňovaný, ten druhý si ale může myslet to samé. Někdy máme chuť je obejmout a někdy odstrčit a nikdy je nevidět, ale hluboko v naší duši víme, že bychom na ně nikdy nedali dopustit a nikdy bychom je neopustili.

Pošťuchujeme se, brečíme spolu, vymeňujeme si názory, provokujeme se, zažíváme s nimi spoustu nezapomenutelných zážitků, radíme si, máme v nich obrovskou důvěru a říkáme si věci, které bychom nikomu jinému neřekli.. Víte kdo jsme? SOUROZENCI..tohle všechno dohromady můžeme zažít jen s nimi.. se sourozenci, protože oni jsou naše rodina!

Přeju si Vás tu mít!

10. září 2011 v 13:56 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Čáu,
tak sem dávám nové video a zároveň písničku od Avril. Je naprosto krásný.. ale taky smutný. Už když jsem tohle video poprvé viděla a písničku poprvé slyšela, tak jsem si vzpoměla na naše 3 mistry, pro které teď truchlí celá Česká republika. Refrén naprosto odpovídá našemu smutku, který držíme.. (překlad tu)

Posílám jim tam nahoru velké ,,I wish you were here." !

Pro hokej žili, pro hokej umřeli..

(Nevíte v jaké souvislosti bylo tohle video vytvořené..?)


A je to v tahu..

7. září 2011 v 20:07 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoj,
myslím, že už všichni víte, co se dneska stalo. Tento den se do kalendáře zapíše černým písmem.
Jak pro jejich, rodiny a přátelé, tak i jejich fanoušky. Je to katastrofa, která hokej ještě nepotkala. Zemřeli hokejisti z finska, ruska, švédska, kanady,.. ale hlavně 3 z Česka. Rachůnek, Vašíček a Marek. Všichni 3 to byli hokejisti s velkým H a byli velkou oporou pro celou reprezentaci. Musím se přiznat, že já jsem slzu také uronila a nebylo jich málo, jsem z toho nějaká přešlá.. pro rodinu to musela být strašná rána.

R.I.P. hoši, bruslete v pokoji. Budete nám chybět..

Pauline :'(

Harry Potter a Kámen mudrců - J.K. Rowling

6. září 2011 v 16:47 | Pauline |  Mnou čtené

Hi!

Nedávno jsem dočetla první díl Harryho - mého miláčka! Teď už čtu Tajemnou komnatu.
Rowlingová opravdu krásně píše, o tom žádná a čte se to samo, a tak jsem to sfoukkla za týden. Další co se mi na tom líbí jsou ty jména. Jsou takový trošku vtipný no :D Moc mě překvapilo, že film je opravdu hodně věrný knize, ale jediné, co mi tam nesedělo bylo, že Hermiona má (v knize) velké přední zuby :D . Ale teď už o něm.

Kouzelníkovi a čarodejnici,Lily a Jamesovi se narodí chlapeček jménem Harry Potter. Když mu jeden rok, jeho rodiče napadne zlý černokněžník Lord Voldemort, kterého se všichni bojí, ale Lily a james se proti němu rozhodli bojovat. To se jim však nevyplatilo a Lord Voldemort je zneškodnil. Jeho cílem bylo zneškodnit i jednoletého Harryho. Nikdo neví proč, ale Voldemortovi se Harryho nepodařilo zabít. Po jeho útoku mu zbyla pouze jizva ve tvaru blesku a právě ona ho nejvíce proslavila. Od té doby bydlí Harry u svého strýčka Vernona, tety Petunie a otravného bratránka Dudleyho, který je stejně starý jako on.


Razím do školy

2. září 2011 v 15:01 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoj!
Tak včera byl den, kdy jsme všichni museli do školy. Nebudu lhát, když řeknu, že jsem se fakt hodně těšila. Sice jsme tam včera byli jenom hodinu, ale super. jediné mínus na včerejší škole bylo, že naší třídní učitelku, zastupovala stará paní učitelka, kterou jsme měli minulý rok na občanku. Jenomže ono by nikomu nevadilo, že je stará, ale že z ní bylo cítit její ,,aroma" z podpáždí :D .

Dneska jsme měli jenom třídnické hodiny a měli jsme do desíti, takže cajk :) . Potom jsme se šli s kámoškou do nákupního centra, kde jsme kravily, jak se dalo :D . Prostě skvělý. no ! :D Mám super kámošku a proto si ji také vážím. Važte si takových kamarádu, protože já takové mám 2. Svět je plný zrádkyň!

Pauline