Co dneska letí...

26. října 2011 v 11:30 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Dnes bych tu chtěla vyjádřit názor na jednu věc. Tou věci jsou, jak já tomu říkám ,,laciné" fotky, videa a hlavně blogy.

Chci jenom říct, že tento článek je jen můj názor. Tudíž naprosto budu chápat, když někdo nebude souhlasit, ale věřím tomu, že se najdou i tací, kteří s mým názorem souhlasit budou!

Jsou to moje postřehy, které se mi během pár týdnů potvrdily. Rozhodně tento článek není mířený na určitou osobu!

Už delší dobu si všímám, že povídačka ,,Dobrý den, kozy ven" se jaksi uchytává dál a dál. Rozšiřuje se po celém facebooku a také na blozích.

Ano, pravda je taková, že v dnešní době je nejosvědčenější zbůsob, jak se ukázat Facebooku je zveřejňovat co nejvíce svých fotek s mega výstřihem a mini sukní jen tak tak. To pak jste za hvězdy s ,,1000" přáteli.

Na blozích je nyní hitem tzv. ,,videoodpověď", kde úplně nesmyslně administrátoři odpovídají na otázky např. ,,Co budeš dělat zítra odpoledne?". Svým způsobem je právě tato otázka nebezpečná a vy určitě víte, jak to myslím. Pak tu jsou také dotazy typu ,,Proč máš ráda svojí maminku? Co si myslíš o chlebu?". Nějací blogeři na tyto otázky s radostí odpovídají a lidi si řeknou ,,To je blbost tohleto.. ta je blbá" , ale realitou je, že lidi budou chodit na tento blog víc a víc, protože budou sledovat, jakou blbost tam ta ulítlá blogerka zase dá, jaké svoje fotky dá na svůj blog. To pak jde návštěvnost blogu nahoru rychlostí světla. Ale věřte my - většina lidí má z těchto fotek a videí spíš srandu, než nějaký přínos do jejich života. Samozřejmě jsou také blogy, kde administrátoři sveřejňují videa, ale zajímavé to je a má to nějakou hodnotu.
Prosadit se tedy na blogu, kde ,,jen" píšete je trošku težší, ale také to jde :)

A na závěr. No řekněte.. je lepší psát svoje povídky, názory na politiku, aktuálních tématech světa, nebo se lacině vystavovat celému světu pomocí internetu? Jaký je váš názor?

Pauline:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faint Faint | Web | 26. října 2011 v 13:58 | Reagovat

naprosto súhlasím! podľa mňa su to len pózerky a určite je lepšie dávať na blog svoju tvorbu a zmysluplné veci...:)

2 berry-rose berry-rose | Web | 27. října 2011 v 18:00 | Reagovat

Souhlásím ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama