On, mého srdce šampión!

17. října 2011 v 19:07 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoj! :)

Jsem vážně hrozná, na blogu jsem se neobjevila opravdu dlouho. Bylo to kvůli škole a upřímně.. ani jsem nějak neměla náladu něco psát, protože můj milovaný počítač vypověděl službu a já jsem se teď přemohla napsat z mini notebooku.. :D Jinak děkuju uživatelkám Marťa, HP a Verů .Odpověděla bych Vám na blog, ale adresu jste tu neměli.. no prostě jsem ráda, že Vás můj blog zajímá ;)

Ano, ON MÉHO SRDCE ŠAMPIÓN. Kdo? ON! Kdo? NORSKÝ SVETR (možná to nebude jen on, ale nechme to x) ) ! Miluju ho, milujuuu! Jsem blázen, že se zamilovávám do oblečení ne? xD No, prostě z něj mám strašnou radost! Jo a v mé výuce finštiny jsem nepokročila ani trošku.. jsem teď trošku lemra, která nestíhá školu, ani blog.

Během mé absence jsem se zúčastnila přespolního běhu. Okresního a krajského kola. Ó bože, já jsem byla štěstím, když jsem doběhla ty 3 kiláčky první! x) Hned mi tam začal nějaký děda nabízet, jestli nemám zájem dělat atletiku, ale já jsem si jen pro sebe řekla: ,,Ne ne dědoušku, já mám KRASOBRUSLENÍ!" xD U krajského kola jsem skončila o dvě místa hůř, a to třetí, ale stejně to bylo skvělý! x)

A tak se ptám, byly jste někdo teď ve čtvrtek na přespoláku?

Mějte se, Pauline:-* (která Vám slibuje, že teď už bude článků více)!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama