Červen 2012

Hodně volna, málo času

29. června 2012 v 21:25 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Milí návštěvníci mého blogu,

je konec školního roku a s tím přicházejí také prázdniny. Pro mě to znamenají dva nabyté měsíce dovolenými a soustředěními. A taky to znamená mojí vetší naktivitu na blogu. V poslední době jsem spíš blogersky neaktivní, což mě mrzí, ale nejde to jinak-školní výlety, venku teplo.

Zrovna zítra letím do Finska. Strašně moc se tam těším, ale jsem i trošku vydeptaná. Za prvé se bojím lítání tak, jako snad ničeho jiného na světě, prostě noční můra. A za druhé mám z toho ubytování u finské rodiny. Bojím se, že se nedomluvím, apod. Ale přesto všechno doufám, že si to užiji na plné čáře. Vlastně doufám, že tyhle prázdniny budou celé úplně super.

Všem Vám přeji krásné prázdniny a nikde se neutopte! (dneska už toho moc nenapíšu, unavil mě koupák)

Pauline:)

Naprosto perfektní letní peckovka , hitovka, bestovka! Jsem na ní totální závislá♥

A jaká je tvoje oblíbená letní hitovka? :)


A jsou dole!

25. června 2012 v 21:11 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Tak jsem se konečně dočkala. Dneska, 25. 6. 2012, mi byly po roce (a pár dnech) sundány rovnátka a musím říct, že to trápení v podobě detailního čištění a ta nemožnost se do široka usmívat stála za to. Včera jsem jak blázen běhala po domě a neustále kontrolovala, zda zuby jsou rovné a podobně, musela jsem při tom asi vypadat opravdu narušeně... A můj celkový dojem? Jsem spokojená! :)

Zvířátka od řeky

23. června 2012 v 21:17 | Pauline |  Foťák v akci
Ahoj! :)

Po trošku delší době přispívám článek do fotící rubriky. Tenhle týden jsem přispěla totiž možná tak jeden, psací, článek, ale i za to jsem byla ráda. Důvodem neaktivity byla totiž má účast na krasobruslařském soustředění v Nymburce. Zní to sice bláznivě, ale vážně, zatímco kamarádky ve škole chodily po městě pomalu v plavkách, já chodila nabalená v mikině na led. Zase tam byl ale chládek. :)

To, že to byla dřina, o tom snad ani mluvit nebudu. jsem úplně odkecaná. Paní trenérka gymnastiky, ale naší tréninkovou skupinu ale vzala na konci soustředění za odměnu k Labi, kde jsme jen koulili všichni oči, co to tam mají za přírodní ZOO :).


Podvodnice s velkým P

20. června 2012 v 21:51 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoj, hlásí se vám rozzlobená a zároveň zklamaná Pauline. Proč vlastně? Čti dál a uvidíš...

Někdy v polovině března tohoto roku, jsem brouzdala po internetu a do nosu mě cvrnkla TATO stránka, respektive blog. Sweet bunny shop. Blog působil opravdu sladce a ty výrobky ( z Fima), které byly nabízeny, byly ještě sladší. Samé takové ty barevné donuty, motýlci, medvídci a spousta dalšího. Proto jsem také neodolala. Našla jsem tam jeden krásný řetízek s Americkou vlajkou, podle všeho to byl výrobek slečny, jak jsem se dočetla. Napsala jsem ji tedy e-mail s tím, zda by mi neudělala tentýž řetízek, ale s vlajkou finskou. Jistá slečná ELLEN na všechny moje e-maily odpovídala velmi vřele a mile. Myslela jsem si, že koupě řetízku mezi námi, mnou a ELLEN, bude založena především na vzájemné důvěře, tak jsem se s ní dohodla, že peníze jí pošle moje mamka přes účet, aby pak nebyl takový problém na poště s dobírkou. Slečna to stejně poslala dobírkou a peníze vyžadovala znova. Nechali jsme tedy balíček na poště ležet, aby se jí poslal zpátky, a pak už jsem jen očekávala, kdy mi ten řetízek asi příjde normálně?

Návštěva u Krakonoše

17. června 2012 v 20:37 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Hlásím se Vám z domova!
Mám za sebou náročný víkend. S rodinkou jsme vyjeli do hor na naší chatu, vlastně ještě s partou přátel z krasobruslení, konkrétně do oblíbené Rokytnice nad Jizerou.

Můj portrét

15. června 2012 v 13:08 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Není to tak dávno, co jsem u milé blogerky Awii narazila na bleskovku. Kdo se první přihlásí, tomu nakreslí jeho pseudoportrét. Ke vší smůle jsem napsala až druhá, takže tím to pro mě haslo. Překvapilo mě, když mi včera Awia napsala, že mi portrét nakreslí. Rychle jsem jí poslala fotky, které byly alespoň trošku přijatelné a ona mě ještě včera stihla nakreslit. Klobouk dolů! Výsledek se mi moc, moc líbí. Asi mě tam autorka trošinku zkrášlila ;)).

Teď už nezbývá nic jiného, než se na obrázek podívat :).
Obrázek pod perexem.

Málem jsem vám umřela

11. června 2012 v 11:11 | Pauline |  Poznatky, názory, věty
Ahoooj!
318256_328594630551561_391485796_n_large
Plánovala jsem o víkendu napsat cokoliv, co by se dalo přečíst. Bohužel, v sobotu se k tomu nedokopala moje líná povaha a včera, v neděli, jsem se už chystala zapnout textový editor, že tedy něco sesmolím. Co se ale nestalo. Začalo mi dunět v hlavě jako snad nikdy, jako by mi tam někdo dupal, začaly mi úplně neskutečně brnět nohy, po chvilce i ruce a začal mě ale úplně nesnesitelně pálit žaludek, že jsem myslela, že mi bouchne. To jsem si říkala, že radši umřu, než mít takový pocit beznaděje a bolesti. K mému neštěstí zrovna nebyli rodiče doma. Taťka s bráchou na fotbale někde na druhém konci celé republiky a mamka si jednou za uherský rok vyjela za kamarádkou do nedaleké vísky. Naštve to, když celý rok nezakašlete a najednou, když se to hodí nějméně, tak to na vás padne. Bylo mi z toho trapně, že jsem ji kazila zábavu, ale musela jsem ji zavolat. Mžitky před očima nepřestávaly, ale naštěstí za mnou přišla ta nejhodnější sousedka, kterou jsme mohli kdy mít. Musela se mě ale asi hodně leknout, vypadala jsem vážně příšerně, bledá jako stěna, onošené oblečení a každá ponožka jiná-prostě můj úžasný outfit. V tu chvilku mi bylo ale úplně jedno, jak vypadám.

Bez hudby nedýchám!

8. června 2012 v 20:21 | Pauline |  Poznatky, názory, věty

Hudba je můj život. Nemyslím to ale tak, že bych zpívala na nějaké úrovni nebo něco takového. Samozřejmě, že zpívám ráda, o tom žádná. Celé je to myšleno spíš tak, že miluju písničky a jejich poslouchání. Mám ráda pomalé, ale i rychlé, veselé, ale i smutné. Můj rozsah líbivosti je opravdu obrovský-v mé mp3 najdete všehochuť. Sem, tam se zaposlouchám do depresivního metalu, a někdy zase do roztančeného techna. Nemám svůj nějaký vyhrazený styl. Rytmus mám v těle i uších už od malička, takže někdy si přitom s radostí tancuji po pokoji, nebo známě hýbu hlavou a pusou dělám, jako že zpívám…

Písničky jsou… osvobozující? Uklidňující? Depresivní? Přivádějící k radosti?

Maják, pláž a Vikingové-DÁNSKO (FOTO)

6. června 2012 v 19:48 | Pauline |  Cesta Jutským poloostrovem
Ahooooj!

K mému ZÁPISKU TŘETÍMU, přidávám fotky. Ty nejpovedenější a nejhezčí:). Jenom bych ještě chtěla říct...tohle už byl poslední zápisek, cestu autobusem jsme si užili stejně, možná více, jako když jsme jeli tam. Vrátili jsme se v sobotu v šest ráno, takže kruťárna. Doufám, že se moje zápisky líbily, snažila jsem se to dobře sformulovat a podat, tak snad jste si to užili i doma, od počítačů:)

Budu vděčná za názory, děkuju!:)


ZÁPISEK TŘETÍ: Maják, pláž a Vikingové

6. června 2012 v 14:35 | Pauline |  Cesta Jutským poloostrovem
Sobota, 2. června 2012

Milý deníčku,

Právě se nacházím v dánském hostelu. Z Legáče to sem trvalo asi tak hodinku, ale stejně jsem to nevydržela a oči se mi zavřely. Tady v Dánsku je spousta rozkošných, krásných samůtek a právě jednou z nich je i tento hostel z cihel s fotbalovým hřištěm. Patří do okresu vesničky Oksbol (má tam být přeškrtnuté o, ale to já na české klávesnici neumím), i když je od ní asi deset kilometrů.