Letošní koťátka

12. listopadu 2012 v 10:00 | PaPája |  Foťák v akci
Letos by Kulička s Cecilkou (moje dvě číčy) mohly vyhrát cenu o "Nejlepší schovávání koťat". Po zahradě nejdřív chodily s bubnem jako blázen, a pak, když přišly splasklý, jako píchlej balón, koťata nikde. Ve stodole u sousedů, kam je schovávaly, v zahradní chaloupce, kde také většinou byly schovaný, bylo prázdno. Jako by se po nich slehla zem. Až po nějakým čase, když už byly větší, je přivedly, o to ale byly víc bojácnější.

Cecilčina černá krasavice, kterou jsme pojmenovali Mína, ale i přesto jí říkáme černá kočka, se dala ochočit celkem bez námahy. Za to Kuliččiny královská dvojčata. Ach jo. Královská, ono totiž Kulička je mouratá šťabajzna, která pokaždý uloví černýho kocoura od vedle-pak mi teda ale řekněte, jak je možný, že jedno její kotě je normálně mouratý a druhý je zase bílý s modrýma očima. Zase proto, že jsme jedno od ní, přesně takový měli, Čokinku. Ale vždyť tmavší geny převládají, jsou dominantnější, no ne? Asi nějaká mutace… Teď se genetiku učíme, tak jsem opět chytrá:D.

Geny nechám genama. Nic to nemění na tom, že je ta bílá (ale i ta mouratá a černá) kočička krásná! :)


To je ta bílá princeznička/princátko♥. No není kouzelná/y? :) (Bohužel ještě nevím jestli to je holka nebo kluk:D)

Pořád se tak mračí...

Černá Mína. Nejmazlivější:).

Ta mouratá je za každou cenu roztomilá... vždycky tak rozkošně šilhá:D♥


Ta kvalita už je špatná, venku bylo psí počasí... ale zato tam je kočičí krasavice/krasavec:)!

Tahle fotka mi příjde hrozně rozkošná, ale zároveň i vtipná, jako kdyby ta mouratá se strachem v očích říkala: "Budeme kamarádi?" :D♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | 14. listopadu 2012 v 19:04 | Reagovat

Jsou všechny naprosto úžasný. :) A ta bílá je taková kulička. :ú

2 hogreta hogreta | E-mail | Web | 17. listopadu 2012 v 12:50 | Reagovat

Tmavší geny jsou sice dominantnější, ale to neznamená, že vždycky musí vyhrát:). Hnědé oči u lidí jsou taky dominantnější, a když mají děti modrooká a hnědooký, tak je nejpravděpodobnější, že tři děti budou hnědooké a jedno modrooké. Tak to možná u koček bude podobně:).

Jinak kočičky jsou moc krásné:). Všechny tři. Já teď taky jednu mám, našla jsem ji jako kotě u kolejí, byla samá kost. Vzala jsem ji k nám na zahradu, nakrmila ji - a už se ji nikdy nezbavím :-D.

3 Fandak Fandak | 14. prosince 2012 v 20:28 | Reagovat

to je rrrrrrrrrrrrooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooossssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama