Už bych měla napsat Ježíškovi

10. listopadu 2012 v 14:19 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Adventní kalendáře právě okupují každý obchoďák a mě to říká, že Vánoce se blíží a s ním i trošku toho dárkového stresu a presu. Asi bych si teď měla vzít papír a tužku a psát svůj (a vlastně i bráchův) wishlist, co pod stromeček, protože maminka-Ježíšek už mi nějaký ten týden říká, že Ježíšek už čeká na dopis s přáními.

Tak trošku předpokládám, že můj letošní seznam bude o něco rozdílnější, než v minulých rocích. Lépe řečeno, zcela určitě mám za sebou už to období, kdy jsem pod stromečkem vyhledávala pouze dárky na dotyk tvrdé. Na panenky a podobné vymoženosti zkrátka nemělo NIC. Zato měkkejši mě vždycky div nerozbrečely. No a co, že tam bylo třeba 5 triček a šála. No a co. Hlavně, že jsem měla panenku. Měkkejše jsem prostě vždy dala na stranu s rozsudkem posledního rozbalování.


A jak mi tak táhne na 15, obchody s oblečením a drogérky s chemickým svinstvem, které si lakuji na nehty nahradily tehdy milované hračkárny. V obchoďácích bych mohla klidně i spát bez jídla, bez vody, hlavně, že tam jsou ty hadry. Moje představy o dárcích tedy naplňuje z velké časti oblečení a nezlobila bych se ani za žádný ten lepší lak na nehty:). Na lakování nehtů jsem já dočista úchyl.

S bráchou mám ale malinko rozdílný vkus. Ten si totiž přeje mikroskop a jakousi EkoStanici, takže pokud Ježíšek bude štědrý, tak mi udělá rozbor toho laku na nehty, a pak mi přes EkoStanici vynadá, že nejsem náležitě EKO :D.

Když jsme byli tuhle v knihkupectví kupovat bráchovi knížku za návštěvu zubaře a zaplombování a vrtání zubu (nevím, jestli existuje nějaké pojmenování pro fobii ze zubaře, ale brácha ji jisto jistě má-to je vždycky totiž řevu pláče!), tak jsem tam viděla nějaký upoutávající plakát na novou knížku od J. K. Rowlingové. Teď si nevybavuju, jak se jmenovala, ale vím, že v rohu obálky knížky bylo napsáno Hogwarts library, takže se spisovatelka přeci jenom nevymanila z bradavického prostředí. Díky bohu, Harry Potter byl před rokem jedna z mých velkých úchylek. Do seznamu pro Ježíška si ji nejspíš napíšu taky, protože mě láká:). Nic jiného nepotřebuju, nic mi jinak nechybí a co si budeme povídat, hlavně, že jsme zdraví!

Mimochodem, ,Ježíšek' by mi taky mohl napsat svá přání.:)

Vaše PaPája♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama