Listopad 2013

Běhám. Konečně♥.

25. listopadu 2013 v 22:00 | PaPája |  Když už nemůžeš, musíš
Ahoj! :-)

Do sekce "Nový článek" přicházím opravdu po delší době, ale zato s chutí na nějaký ten deníčkový zápisek z mého života, který je teď KONEČNĚ pestrý. Abych byla ale úplně upřímná, poslední dny jsem byla taky pěkně vydeptaná. Tréninky gradovaly a já si natáhla nohu, konkrétně tříslo. A to je právě ten důvod, proč jsem nechtěla nic psát-nebo, chtěla, něco motivačního, třeba na vypsání, aby mi to pomohlo, ale opak byl pravdou, protože jakmile jsem si na tu bolavou mrchu vzpomněla měla jsem slzy v očích a editor jsem vypla. Myslela jsem na tu bolest pořád a ještě o tom psát. Nešlo to. Můžu si za to ale sama, mermomocí jsem chtěla mít všechny tréninky "dokonalé", až jsem šla přes bolest. A "zranění" bylo na světě. Limitovalo mě to v pohybu. A možná to pak někteří znáte. Tolik moc chcete, ale nejde to. Nemůžete. A já nemohla, moje tělo mi prostě nedovolilo jít do větší zátěže. Nikdy se mi nechtělo jít tak moc běhat, nikdy jsem neměla takovou chuť nazout si tenisky! Tři týdny mi to kazilo dny a dneska můžu říct JO!!! Mohla jsem trénovat znovu naplno a byl to dobrej trénink! :-)

Pár faktů, pár otázek, pár odpovědí

9. listopadu 2013 v 20:06 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Když jsem ještě vedla svůj úplně první blog (nestojí za to sem šoupnout adresu, věřte mi, pokud tedy nechcete postoupit něco, jako šokovou terapii), který byl poskládán pouhopouze z fotek celebrit, pixelek a holých vět, tak docela dost frčely takové ty řetězáky, pak jako by se po nich slehla zem a teď je to tu nejspíš zase. I když tenhle dotazník nemá spousta dotázaných ráda, mě moc potěšilo, že jsem byla označena, že mám v tom mám pokračovat, a že je vůbec někdo, kdo mě takhle "oslovil". Díky, Teedo! :-)

Spočívá to v tom, že na sebe nejprve prásknu 10 faktů, potom odpovím na 10 náhodných otázek od Teedy, a pak bych prý měla označit nejlépe 5 blogerů, kteří mají v dotazníku pokračovat. Uvidíme, jaká část mi půjde nejlíp...

Jdu na to!

Moonshine jungle tour!

7. listopadu 2013 v 21:55 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Mám za sebou opět ohromný zážitek. Před dvěmi lety jsem byla na svém prvním pořádném koncertě. Na Rihanně. Po dvou letech, a to včera 6. listopadu, jsem měla možnost jet na koncert zase-V Praze tentokrát vystupoval BRUNO MARS!


Utrhnout lupeny na tenhle skvost bylo vážně skoro nemožné, ale podařilo se. Nějaké jeho songy už jsem uměla nazpamět dost dlouho, ale kdo byl někdy na nějakém koncert, tak moc dobře ví, že nejlepší atmoška je, když my fanoušci zpíváme se zpěvákem, cítíme se pak jako součást toho všeho, a proto jsem se rozhodla, že se jich naučím co nejvíc. A co z toho bylo? Nevím, jestli to takhle bývá u více lidí, ale já jsem to tak dlouho oddalovala, že nastal den před koncertem a teprve tehdy jsem to do sebe začala rvát horem dolem.