Leden 2014

Všude je bílo

22. ledna 2014 v 20:47 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Už jsem si myslela, že ta zima letos nepřijde. Upřímně jsem v úkrytu duše doufala, že se letos přeskočí a bude rovnou jaro. Vždyť ještě předevčírem u nás bylo ráno 8 stupňů. Prostě bájo. Až včera večer začaly padat oblaka sněhu. Je na silnících, na zahradách, sídlištích a v parcích. Všude je prostě bílo. I mamčina noha je bílá a mě z toho mrazí.


Zítra jdu na věc!

18. ledna 2014 v 18:10 | PaPája |  Když už nemůžeš, musíš
Ahoj všichni!

Dnes už se asi nezmůžu na nic, než napsat krátký aktuální článek. Hlavou se mi teď honí hodně věcí, ale jedna úplně nejvíc-zítřejší závody. Nejsou úplně prvními v letošním roce. Už jsem běžela 600 m (zlepšení osobáku z 1:51,74 na 1:47,04... příště aspoň 1:45!) a 500 m. Tuhle disciplínu jsem nikdy neběžela, takže jsem si automaticky taky udělala osobáček-1:25, což je celkem dobrý na to, že jsem to celé běžela jakoby sama, neměla jsem s kým "bojovat" o první místo. Takže zatím spokojenost! Ta soustředka tam jsou vidět :-).

Dnešní rozcvičení před zítřejším závodem.

Nový zázrak

16. ledna 2014 v 21:04 | PaPája |  Když už nemůžeš, musíš
Byl Štědrý den. Rozbalovala jsem jeden z té kupy dárků, které na mě pod stromečkem čekaly. Odlepím lepenku. A sakra. Ten balící papír jsem zase roztrhla. A tak už citlivě neodlepuju, ale prostě trhám. Kousek po kousku se mi odhaluje prává tvář dárku. Na té krabici je napsáno Garmin a já jenom říkám, ale mami, já nepotřebuju navigaci!


Jak (ne)naučit kluka polku

11. ledna 2014 v 20:11 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Mě osobně taneční skončily před měsícem, někteří lidé od nás ze třídy ale začaly chodit do pokračovaček. Chtěla jsem se tam přihlásit taky, ale povinnosti jsou povinnosti a sport je sport. Tak jsem si alespoň zavzpomínala na ty základní kurzy, kam jsem chodila. A vzpomněla jsem si na jednu povedenou historku, která mi vystane na mysli asi vždycky, když uvidím ty oranžové šaty, co jsem tu lekci měla zrovna na sobě.

Věnované Pepovi, který mi asi nikdy nebude ochotnej udělat kuřecí roládu.

Něco si přej...

1. ledna 2014 v 21:51 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Je to jenom další a den a přece je to jako krok do jiného světa, kde můžeme začít znovu. My lidi se potřebujeme něčeho chytit, abychom mohli znovu plnit svá přání a cíle. I já nějaké mám, ale předtím, než začnu, tak bych se ráda aspoň trošku rozpovídala o roku 2013, který sice skončil včera, ale i tak se zdá natolik vzdálený, že už je to prostě jenom passé.

V dálce je vždycky světlo. Je jenom na tobě, jestli ho chceš vidět!