Setkání se (skoro) nejhezčím mužem planety

6. června 2014 v 18:18 | PaPája |  Poznatky, názory, věty
Dubnová příprava na sezónu pro mne probíhala i jinde než u nás v ČR. Bylo to i v zemi pizzy a těstovin. Samo sebou, že tomu předcházela dlouhá cesta. A právě při ní se mi stal jeden nezapomenutelný zážitek, u kterého mi stále cukají koutky, i když to není bůhvíjaký humor (:D). I tak ho vyprávím kde komu, protože tohle jsou ty věci, co se nestávají každý den.

Máte chuť vědět, kdo je můj kámoš? :D


Sedím v autobuse. Je to celkem smutný, protože vedle mě nikdo nesedí a já se těch 15 hodin budu přemýšlet možná tak o nesmrtelnosti chrousta. Bereme to přes Prahu, to k nám nastoupí další atleti a atletky. Nějak to nevnímám, když v tom najednou: "Můžu si sem sednout? Máš tu volno?". Byl to chlápek tak okolo třicítky, ale i přesto slušně prošedivělý. Na první pohled to nevypadalo na nějakýho kecacího kámoše, ale prostě jsem kuňkla něco v tom smyslu, že jo, že to sedadlo je volný. On mi odkuňknul zpátky, že je dobře jestli mám jídlo a že se omlouvá, že smrdí (:D). A pak se vlastně představil, že se jmenuje Pepa (na Pepiky mám vůbec zvláštní štěstí...).


Rozhodně měl charisma, to jo, věděl, co na holky platí, ale tyhle věci já nežeru. Tohle nejsou typy pro mě, stačilo se mu kouknout do těch hlubokých světlých modrých očí a věděla jsem, že spíš holky ze třídy by bylo třeba křísit, kdyby ho potkaly. Nějak jsme si i povídali, byl docela symptický, občas se i pokusil o humor. Pak jsme zastavili někde u Mekáče. Tam jsme se usadili nad smradem cheeseburgerů a do toho mi trenér říká: "Teda Pájo, já nevím, jak ty to děláš. Nejhezčí muž planety a on si sedne vedle tebe." Haha, no jasně, nejhezčí muž planety, pche. U mého trenéra někdy nepoznáte, jestli si dělá srandu nebo ne. Teda... nepoznáte to, jestli jste já :D. Ale pak přiklusali jedny holky od nás z oddílu. "Ou bože, to si děláš srandu, my ti celou dobu závidíme. Ty sedíš vedle Pepy Karase. To je oficiálně druhej nejhezčí muž planety! Áááá! To si děláš srandu, ty se tak máš." V tu chvíli jsem to musela napsat domů a všem kámoškám, ať si do googlu zadají druhý nejhezčí muž planety. Musela jsem se tomu fakt smát, ani nevím, proč :D. Asi proto, že vedle mě někdo takový seděl, přál mi dobrou chuť a mě to bylo celou tu dobu někde u Kolína… ale myslím, že jsem mu byla i docela sympatická, když mě tak akčně zdravil po celý pobyt v teple. Můj typ/idol to i přes ten obdivuhodný titul prostě není, jak by si to mohl někdo myslet a jak by se to mohlo kdejakým průkopnicím stát. Ale já taky nejsem žádná Kate Moss. Takže jsme si s Pepou kámošem vlastně kvit! :D

...

Možná jste si říkali, proč zrovna 2. nejkrásnější muž planety jede s kupou atletů (určitě ne tak pěkných jako on:D) do Itálie. Dříve to byl úspěšný desetibojař (a mimo to model - což vlastně dělá doteď). Nominoval se i na Olympiádu, bohužel ho zastavilo zranění, a tak teď trénuje docela pěkný kluky a přes celý autobus všem nabízí bábovku, kterou sám upekl. Nojo :D.

Hm, ale stejně, jak že se tomu říká? Aha! Být ve správnou chvíli na správném místě! :D

Víte, komu máte říct, když zatoužíte po autogramu,
Vaše PaPája♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Magdaléna Magdaléna | Web | 8. června 2014 v 16:23 | Reagovat

:D jseš dítě štěstěny, co víc k tomu dodat. A rozumím tomu, že nejsi paf. Já taky pafám dost jindy, než se čeká a než to čekají ostatní :)
.
Kamarádky musely žárlit! :D Ach jo, chtěla bych to vidět!

2 Teeda Teeda | Web | 15. června 2014 v 22:21 | Reagovat

A on peče bábovky?! :D Ber ho! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama