Téma týdne zní..

To, co potřebuji...

20. listopadu 2012 v 19:51 | Pauline
... zcela většinou není tam, kde by být mělo. Hledat můžu, jak policejní pes a stejnak je mi to houby platné. A když to nehledám a nepotřebuji to, tak se to NAJEDNOU objeví na tom nejprimitivnějším místě, jaký kdy může být. Většinou to samozřejmě najdu, když hledám zase něco jiného. A takhle to jde u mě doma pořád a stále. Zatracenej koloběh.
To mám snad nějaký štít v hlavě, který mi nedovolí onu věc v danou chvíli vidět, nebo co? Zákon schválnosti?

Jdeme dál, jdeme dál...

29. srpna 2012 v 14:25 | Pauline
Jestli má být téma týdne o tom, co si pod něm představíme, tak mi snad nikdo nebude zazlívat, že budu psát o jednom pořadu. Po prvním přečtení tématu jsem si totiž nevzpomněla na nic jiného než na talk-show Nikdo není dokonalý!

Každé vejce je originál

12. května 2012 v 19:16 | Pauline
Jednou jsem se koukala na televizi, kde byla reportáž o Velikonocích, konkrétně o barvení vajíček v jedné moravské vesničce. "Každé vajíčko, které namaluji, je originál. Ještě nikdy se mi nepodařilo, abych namalovala dvě vajíčka úplně stejně," povídala zkušená malérečka vajíček. Je to zvláštní, ale mě to děsně zaujalo a ve spojitosti s tímto tématem mi to přišlo celkem vhodné.

Inspirace z budoucnosti? Asi těžko.

28. dubna 2012 v 19:34 | Pauline
Mluvím k vám všem. Kdo jste se naposledy inspiroval budoucností? Jo, ta věta vážně nezní moc inteligentně. Možná by se našlo nějaké to individum, které by si myslelo, že některé věci dělá jako někdo z roku 2050. Ale takový člověk by se hledal opravdu hodně, hodně těžko.

Sociální sitě-Je to zlo nebo ne?

29. ledna 2012 v 12:48 | Pauline
Dostat tak do schránky dopis v úhledně zabalené obálce. To už bohužel není problém téhle doby, že bychom si dali práci něco napsat a obtěžovat se hodit to do poštovní schránky, i když si myslím, že by potěšilo snad každého najít ráno v schránce milý dopis. Něco, s čím si člověk dal práci a psal to s láskou.

PravopHis

13. prosince 2011 v 19:53 | Pauline
Pravopis? Podle mého skvělé téma! Avšak některým lidem z mého okolí to asi mnoho neříká. Správný pravopis je ale i jedna část, kterou bychom měli splňovat, při našich článcích na Blog.cz.

Téma týdne→DÉŠŤ

30. října 2011 v 10:00 | Pauline
Kap, kap, kap, kap… ŽBLUŇK. Takhle nějak to zní, když leje a my šlápneme do louže. Ano, to je déšť. Pro někoho příjemná, pro někoho nepříjemná věc, při které musíme většinou vytáhnout deštník, či přetáhnout si kapuci přes hlavu a rychle utíkat do tepla.

Ovšem někteří ho milují. Běhají venku pomalu bosy , jsou promáčení až na kost a ještě se radují. Mě osobně déšť nevadí, ale při pohledu z okna, jak všude prší je mi jaksi zima a musím si udělat čaj pro alespoň nějaký ten pocit tepla, když ho venku nenabudu.

Déšť je také ale užitečný. Je vláhou pro všechny stromy a rostliny. Vyživuje je. Napomáhá zemědělcům. Bez něj by byla Země jako jedna vyschlá koule. Co bychom bez něj dělali?

Pauline♥Téma týdne→SOUROZENCI

11. září 2011 v 16:50 | Pauline
Občas nás štvou, občas nám pomůžou a my pomůžeme jim. Někdy nám příjde, že Vy jste ten utlačovaný a ten druhý upřednostňovaný, ten druhý si ale může myslet to samé. Někdy máme chuť je obejmout a někdy odstrčit a nikdy je nevidět, ale hluboko v naší duši víme, že bychom na ně nikdy nedali dopustit a nikdy bychom je neopustili.

Pošťuchujeme se, brečíme spolu, vymeňujeme si názory, provokujeme se, zažíváme s nimi spoustu nezapomenutelných zážitků, radíme si, máme v nich obrovskou důvěru a říkáme si věci, které bychom nikomu jinému neřekli.. Víte kdo jsme? SOUROZENCI..tohle všechno dohromady můžeme zažít jen s nimi.. se sourozenci, protože oni jsou naše rodina!

Téma týdne→MŮJ PŘÍBĚH

31. srpna 2011 v 15:43 | Pauline
Tohle téma týdne se mi zalíbilo, tak proč nenapsat článek, že? Hlavně mi příjde, že tohle téma je hodně individuálníkaždý si ho může pojmout jak chce, ať to je příběh nějaké události, či životní příběh. Já zůstanu u toho životního, protože ten můj je celkem.. zvláštní.
***
Psalo se datum 2.prosince 1997. Jedna šťastná maminka i tatínek se těšili na jejich dva nové přírůstky. Ano, očekávali dvojčátka, která se jim měla narodit na začátku ledna. Osud si však vybral jiný čas, kdy děťátka poprvé uvidí, jak vypadá den. Vše se podařilo a maminka porodila holčičku Teu s blonďatými vlasy a modrými oči a chlapečka Ondru, který měl vlasy tmavě hnědě a oči temné jako uhlíky.

Téma týdne→FLOCCINAUCINIHILIPILIFICATION

23. srpna 2011 v 18:43 | Pauline
Tak nad títmto tématem vrtí spousta blogerů hlavou. Když jsem viděla, co je téma týdne, tak jsem se teda taky trošku zděsila :D . Vůbec jsem nevěděla, co na to mám napsat, ale tak snad něco vymyslím ;)

Jak jsem zjistila, tak slovo ,,floccinaucinihilipilification" je oficiálně nejdejším, anglickým slovem. Toto slovíčko je v podstatě věta : ,,Zákon odhadu je jako bezcennost." Takže když jsem se nad totuto větou zamyslela, tak je to vlastně přísloví. Když například odhadujeme délku a šířku místnosti, tak nevíme správné míry, ale jenom ty odhadnuté, takže když si do oné místnosti bude chtít majitel koupit nábytek podle odhadnutých mír, je to pro něj zbytečné, protože nezná ty správné. Koupí si nábytek s nesprácvnými rozměry a už víme, že je to v p..

Zkrátka odhad je bezcenný.

Pauline♥

Téma týdne→TOALEŤÁK

17. srpna 2011 v 19:20 | Pauline
Tak koukám, že s tématy týdne to jde nahoru a zase dolů. Chápu, že nápady docházejí, ale zase buďme rádi, že téma není např. ,,prdel" ! :D

Je zase ale pravda, že když se nad tím zamyslíme, tak zjistíme, že toaleťák je v podstatě vynález lidstva. Byl vynalezen okolo roku 600 n. l. Využíváme ho každý den a i když si to neuvědomujeme a ani o tom nepřemýšlíme, protože ho používáme při každodenní potřebě a je to jakoby už naše součást života, tak si bez něj nedokážeme život představit. Bez něj bychom byli postihnutí řadou infekcí, možná i některými smrtelnými (však vy víte co/kdo to je hemeroid ;) )

Toaleťák je pro nás potřebný stejně, jako například mýdlo.

Pauline ♥

Téma týdne→NÁVRAT DO REALITY

14. srpna 2011 v 12:51 | Pauline
Návrat do reality může být pro někoho i méně příjemnou věcí.

Začala bych například u fanynek Roberta Pattisona. Já osobně jsem sice do Twilight mánie spadla také, ale Edwarda jsem nikdy nemilovala. Zato mám kamarádku, která jím je naprosto posedlá a jeho plakáty má prostě všude :D no zkrátka je to jedna z jeho největších milovnic.

Robert Pattison má takových fanynek hodně a tak si představte, co ta šílená fanynka dělá..v sešitech má napsané jeho jméno, plakáty polepené všude (jak už jsem zmínila), jednotlivé díly má shlédnuté alespoň stokrát a poté si pouští písničky spojené s Twilight a představuje si sebe v roli Kristen Stewart.

Zavře oči, volume dá na maximum a vidí sebe s Robertem na louce plné kytek. Jsou tam sami, mají ruku v ruce. Očima si vyměňují romantické pohledy, jejich rty jsou tak blízko .. a přesto pro zasněnou fanynku tak daleko. Otevře oči a se zklamáním si uvědomí, že žádná louka, ani ruka v ruce nebyla. Z hezkých snů se nám nikdy nechce zpátky do REALITY, ale někdo si svého prince třeba přeci jenom vysnil ;)

Pauline♥

Téma týdne→REKLAMA

30. července 2011 v 17:26 | Pauline
,,Podívejte se na svého muže a na mě." , ,,Dneska všechno už se DÁ,DÁ,DÁ,DÁ." - myslím, že tyto reklamy u nás v ČR zná snad každý.
Obklopují nás různé druhy reklam, ať už to jsou reklamy v televizi, v časopisech, na bilboardu, a nebo všem blogařům známé ,,reklamky" na blogu. Ani mě tyto blogařské reklamy nejsou příjemné, ale neříkám, že jsem to nikdy neudělala.
Poté tu jsou reklamy na silnicích. Zrovna nedávno jsem četla, že v Česko má na dálnicích tolik reklam, že i kvůli tomu se stávají různé nehody a bouračky.
A pak tu je reklama v televizi. Nějaké reklamy jsou ovedené, některé ne. V nějaké, ne moc dávné době se hodnotily reklamy, jak nejlepší, tak i nejhorší. Možná se budete divit, ale s nejhorším umstěním se musela spokojit reklama ,,Bóbika" (všem jistě velmi známá a pro všechny laiky velmi oblíbená). Proč? Když jakási porota udělala anketu, na jaký výrobek, či věc ta jistá reklama byla, nevědělo to 98 % . Nějaké reklamy však můžeme považovat za velmi povedené, např. Reklama na Kofolu: ,, A bude mít ty velký, zahnutý zuby nahóju?" . Bezvadná reklama! :) V poslední době se mi i dost začínají líbit reklamy od Vodafonu. Třeba ta s těma ,,keckama" :D ;) .

A schválně, vy víte na co byla reklama ,,Bóbika"? :)

Pauline ♥

P.S.: V jedné reklamě jsem také hrála :)

Téma týdne→ZAČÁTEK

19. července 2011 v 16:15 | Pauline
Jak se vlastně dá definovat slovo ZAČÁTEK? Jistě už všichni známe přísloví ,,Každý konec je začátek něčeho nového" .. já s tím samozřejmě souhlasím. Začít může v podstatě cokoliv. Škola, život,kamarádství a třeba i prázdniny. Já zůstanu u života.
Všecno je úžasný koloběh. Začne to tím, že začneme objevovat svět kolem sebe poté, co se narodíme mamince. Začneme chodit do školky a do školy a poznáme spoustu nových lidí a věcí kolem nás. V pozdějším věku, tedy v pubertě končíme s hraním si s panenkami a začínáme si více všímat sebe, svého já. Začínají samozřejmě nepříjemné hádky a neshody s rodiči a také první lásky.
Pak přichází práce na celý život a ... partneři a děti.
Děti zároveň začínají a ukončují jakýsi ,,koloběh" lidského života. V našem životě stále něco začínáme a objevujeme a nikdy nevíme co začne, a kdy skončí.

Pauline♥
 
 

Reklama